Zahradní židle

Pokud zvolíte dubovou židli, už se nikdy nebudete muset bát sednout. Masivní dub je tou správnou volbou, když chcete kvalitu a odolnost. Vše je precizně opracované a ošetřené povrchovým nátěrem.

Dubová židle tenčí
2 700 Kč

Precizně opracovaná zahradní židle v rustikálním stylu je maximálně stabilní a díky tenčímu sedáku a opěradlu i lehčí. Je vyrobena z dubového dřeva, které je velmi odolné,...

Kód: 1775/OLE
Masivní dubová židle
Přírodní dubová židle
dodání 3 - 4 týdny
2 780 Kč

Masivní přírodní židle je ideální pro odpočinek na zahradě. Díky dubovému dřevu je židle velmi stabilní a pevná.

Kód: 1820/OLE
Klasická zahradní židle
Klasická dubová židle
dodání 3 - 4 týdny
2 900 Kč

Zahradní židle v klasickém stylu je vyrobena z dubového dřeva, které je tou správnou volbou, když chcete odolnost a kvalitu. Celá židle je precizně opracovaná a ošetřena...

Kód: 1724/OLE
Rustikální dubová židle
Rustikální dubová židle
dodání 3 - 4 týdny
2 980 Kč

Maximálně stabilní a odolná je zahradní židle z dubového masivu v rustikálním stylu. Dřevo je důkladně opracované a zajistí vám dostatečný komfort při sezení. 

Kód: 1769/OLE
židle (1)
Designová zahradní židle
dodání 3 - 4 týdny
8 690 Kč

Designová zahradní židle je vyrobena z dlouhověkého dubového dřeva a kvalitní oceli.  Svým moderním vzhledem pozvedne vaši zahradu na vyšší úroveň.

Kód: 1850/CER
židle (1)
11 490 Kč

Luxusní zahradní židle je vyrobena z masivního dubového dřeva a broušené nerezové oceli. Díky této kombinaci materiálů je židle maximálně pevná, stabilní a odolná.

Kód: 3689
6 položek celkem