Polstry na míru

Vedle velmi kvalitní sériové výroby Vám také nabízíme možnost individuálního vyhotovení, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech. Podušky (polstry) lze nechat zhotovit na jakákoliv křesla, židle, lehátka, lavice, houpačky atd.. Jako doplněk si můžete objednat také ubrus, nebo polštářek.

 Jak postupovat ?

Nejdříve Vám zašleme nezávaznou cenovu nabídku.

Pro vytvoření cenové nabídky potřebujeme znát:

  1. Zvolený desén  polstru (uvedené číslo pod obrázkem)
  2. Rozměry (šířku, hloubku sedáku, výšku opěrky, tloušťku, prošití apod.)
  3. Způsob a místo uchycení polstrů. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu polstru, na opěradle pomocí pevné gumy nebo nastavitelného rypsu se sponou za opěrkou. Díky rypsu si můžete nastavit velikost dle rozměru a druhu židle, ryps je pevný a nevytahuje. Další možnost je použití suchých zipů. Vždy je nejlepší zaslat podrobný nákres
  4. Zda požadujete všití zipu pro možnost sejmutí potahu. Všití zipu se nedoporučuje u řady Spot

Pro zaslání poptávky prosím použijte příslušný formulář, který zašlete na tento emil: kulhanek@kulhanek-nabytek.cz

Doba ušití polstru od  závazné objednávky se pohybuje 4-6 týdny.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, před zahájením výroby je požadovaná záloha ve výši 40 % z celkové částky objednávky.

  

řada Spot

Potahy polstrů z řady Spot jsou z bavlněné směsové tkaniny, která je savá a příjemná na pokožku. Výplň: molitan obalený do polyesterového rouna, standardně síla cca 5 cm. Polstry jsou v provedení s obšitým lemem (na přání i jiné zhotovení). Vzhledem k nižší hrubosti látky není vhodné realizovat provedení polstrů z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 6 cm.

 

 

řada HIT UNI

Tato kolekce jednobarevných desénů má potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan, obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní.

  

řada Living

Polstry LIVING jsou  v elegantním provedení s obšitým lemem. Potah: pevná bavlněná směsová tkanina, která je savá a příjemná na pokožku. Výplň: molitan, polyesterové rouno. Síla polstrů standardně 6 cm, může být až 7 cm Provedení je vhodné i do namáhavějších podmínek kaváren, zahrádek a restaurací. Provedení polstrů může být se zipem nebo bez zipu. V případě provedení se zipem je potah snímatelný a je ho možno prát.

 Řada CITY

Potah: 100% polyester. Výplň: molitan, polyesterové rouno. Polstry  jsou v provedení s obšitým lemem, příčné prošití, standardně síla 6 cm.

 

 

řada CASA

  • síla 6 cm
  • materiál 100% polyester, s obšitým lemem, impregnace proti špíně 

 

 

 

řada ART

Díky vzoru rybí kosti mají podušky velice moderní vzhled. Výplň a síla 6 cm zajistí dokonalý požitek ze sezení. Vhodné pro zpracování s všitým zipem umožňující praní . Materiál bavlněná směsová tkanina.

řada STAR

Řada STAR je vhodná i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii. Možnost šití polstrů v provedení se zipem, potah je pak snímatelný a je jej možné vyprat.

Materiál 100% dralon, (syntetická polyakrylnitrilová tkanina evropské výroby, která je mimořádně pevná a odolná vůči oděru, slunečnímu záření, povětrnostním vlivům a mikroorganismům. Pevná a pružná dralonová vlákna jsou ideální venkovní alternativou k vlněným výrobkům. Mají nižší sklon ke žmolkování a jsou nemačkavé. Praní je možné pouze ve vlažné vodě

 

řada FUSION SLIM

  • Materiál potahu: Kvalitní bavlněná směsová tkanina evropské výroby s plastickým prošíváním, která je savá a příjemná na dotek
  • Materiál výplně: Polyesterové rouno

U řady FUSION SLIM je z důvodu výplně jen rounem možná tloušťka polstru pouze 0,5 cm. Díky tomu jsou polstry z této řady nenáročné na uskladnění a snadno přenosné. Uchycení možné i pomocí knoflíků po straně.

Látka se vyznačuje dobrou stálobarevností a odolností vůči otěru. Je vhodná i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii.

 

 

 řada NATURE

  • Materiál potahu: 100% odolný recyklovaný polyester
  • Materiál výplně: Molitan, polyesterové rouno

Látka se vyznačuje dobrou stálobarevností a odolností vůči otěru. Je vhodná i do zátěžových podmínek pro využití v gastronomii. Možnost šití polstrů v provedení se zipem, potah je pak snímatelný a je jej možné vyprat. Síla cca 6 cm

 

 


 

Možné varianty provedení polstrů

       
 jednoduchý obrácený šev  obrácený šev - štek  s obšitým lemem 1-2 cm  kroužkové prošití
        
 uchycení tkaničkami  uchycení ryps s posuvnou stuhou   uchycení guma   uchycení suché zipy
       
 všitý zip pro sejmutí potahu suchý zip     

 

 

 

Design Shoptetak.cz |