Zakázková výroba
dřevěného zahradního nábytku

Nezávazná poptávka

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

[Přeskočit navigaci]

O nás

Jsme malá rodinná firma nacházející se nedaleko Plzně a vyrábíme dřevěný zahradní nábytek. Nábytek od nás není ten co vídáte v supermarketech, hobbymarketech atd. Naše výroba není založena na sériové výrobě, která týdně chrlí několik stovek rádoby kvalitních sestav zahradního nábytku.

My se snažíme vyrobit nábytek tak, aby tu byl po mnoho desítek let! Zahradní nábytek děláme z masivního dubu od A až po Z. Máme tedy maximální kontrolu nad celou výrobou, a proto vám můžeme nabídnout skutečnou kvalitu.

Jak samotný zahradní nábytek vyrábíme vám ukážeme v následujících několika odstavcích. Samozřejmě mnohem lepší bude, pokud se k nám přijedete podívat osobně. Uděláme vám kávu a ukážeme celou naši výrobu.

  

Jak se vyrábí poctivý dřevěný zahradní nábytek?

Věříme jen kvalitě dřeva, které si nařežeme a vysušíme my sami. Dubové fošny nekupujeme, všechno dřevo si sami řežeme a sušíme. Však také není nad naše více jak 25 leté zkušenosti s truhlářskou výrobou, víme jak to chodí! V mnoha případech prodejci nabízejí neúměrně rychle vysušené dřevo, které nám způsobí nepříjemnosti v podobě praskání či ohýbání dřeva.

Pro zaručení kvality musíme zahradní nábytek vyrábět pouze z vlastního několik let přírodně vyzrálého dubu. Všechny fošny řežeme na vlastní pásové pile, ručně kousek po kousku, "prkénko po prkénku" a ano dá to zabrat, než takhle rozřežeme celý kamion. 

Dodávka dřeva Vyložení dřeva
   
Začátek opracování Sušení dřeva

Dubový masiv

Dubový masiv patří mezi nejkvalitnější a nekrájsnější dřeviny, ale to se také odvíjí na jeho náročnějším zpracování a vysušení. Fošny necháváme několik let přírodně vyschnout a vyzrát. Teprve poté máme jistotu, že dřevo nebude dále pracovat a můžeme ho začlenit do výroby.

  

Začínáme Řežeme
Lakujeme Sestavujeme

Každý kus nábytku vyžaduje poctivou ruční výrobu. Žádná kvantitativní sériová výroba. Soustředíme se na kvalitu a každou část nábytku lakujeme zvlášť.

Nábytek vám pošleme Nebo si ho odvezete sami

Jste z daleka? Nevadí! Nábytek vám zabalíme a zašleme. Nábytek si můžete samozřejmě odvést i sami.