Polstry na míru

Vedle velmi kvalitní sériové výroby Vám také nabízíme možnost individuálního vyhotovení, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech. Podušky (polstry) lze nechat zhotovit na jakákoliv křesla, židle, lehátka, lavice, houpačky atd.. Jako doplněk si můžete objednat také polštářek.

Jak postupovat ?

Na základě poptávky Vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Pro vytvoření cenové nabídky potřebujeme znát:

  1. Zvolený desén polstru (uvedené číslo pod obrázkem)
  2. Rozměry (šířku, hloubku sedáku, výšku opěrky, tloušťku, prošití apod.)
  3. Způsob a místo uchycení polstrů. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu polstru, na opěradle pomocí pevné gumy nebo nastavitelného rypsu se sponou za opěrkou. Díky rypsu si můžete nastavit velikost dle rozměru a druhu židle, ryps je pevný a nevytahuje se. Další možnost je použití suchých zipů. Vždy je nejlepší zaslat podrobný nákres.
  4. Zda požadujete všití zipu pro možnost sejmutí potahu. Všití zipu se nedoporučuje u řady Spot.

Polstry jsou zhotovované s tolerancí  +/- 1-2 cm.

Svoji poptávku, prosím, zašlete na tento e-mail: kulhanek@kulhanek-nabytek.cz

Doba ušití polstru se pohybuje v rozmezí 3-4 týdny od zadání do výroby.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, před zahájením výroby je požadovaná záloha ve výši 40% z celkové částky objednávky.

 

  

Řada Spot

Polstry z řady Spot jsou vyrobené z bavlněné směsové tkaniny, která je savá a příjemná na pokožku. Výplň: molitan obalený do polyesterového rouna. Polstry jsou v provedení s obšitým lemem (na přání i jiné zhotovení). Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Vzhledem k nižší hrubosti látky není vhodné realizovat provedení polstrů z této řady se zipem. Tloušťka podušek max. 6 cm, standardní tloušťka je 5 cm.

 

Řada HIT UNI

Polstry z této kolekce jednobarevných desénů mají potah ze 100% polyesterové tkaniny s nenáročnou údržbou. Výplň tvoří molitan obalený do polyesterového rouna. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení podušek může být bez zipu či se zipem. V případě provedení se zipem je možnost sejmutí potahu a jeho praní. Standardní síla polstru je cca 5 cm.

 

Řada Living

Polstry LIVING jsou vyhotoveny v elegantním provedení s obšitým lemem. Potah: pevná bavlněná směsová tkanina, která je savá a příjemná na pokožku. Výplň: molitan, polyesterové rouno. Síla polstrů je standardně 6 až 7 cm. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Provedení je vhodné i do namáhavějších podmínek kaváren, zahrádek a restaurací.

Provedení polstrů může být se zipem nebo bez zipu. V případě provedení se zipem je potah snímatelný a je ho možno prát.

 

Řada Expert

Polstry řady EXPERT jsou v provedení s obšitým lemem, v horní části opěrky horizontálně otočený vzor - opticky elegantně podtrhuje strukturu tkaniny. Polstry mohou být v provedení se zipem, potah je v tomto případě snímatelný a je možné ho ručně prát.
Potah je vyroben z vysoce jakostní bavlněné směsové tkaniny evropské výroby. Výplň: molitan, polyesterové rouno.

Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy.
Síla polstru je optimální pro všechny druhy židlí. Standardní síla je 6 cm. Provedení je vhodné i do namáhavějších podmínek kaváren, zahrádek a restaurací.

 

Řada Elegant

Polstry Elegant jsou v elegantním a praktickém provedení s obšitým lemem. Potah je vyroben z vysoce jakostní bavlněné směsové tkaniny evropské výroby, která je savá a příjemná na pokožku. Výplň: molitan, polyesterové rouno. Síla polstru je standardně 6 až 7 cm. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, rypsem se sponou za opěrkou nebo suchými zipy.

Polstry jsou v provedení se zipem pro sejmutí potahu a následné praní nebo bez zipu.

 

Řada Fusion

Polstry FUSION jsou v provedení s obšitým lemem a mají exkluzivní motiv - prošití celé plochy polstru. Mohou být v provedení se zipem, potah je v tomto případě snímatelný a je možné ho ručně prát.
Potah je vyroben z vysoce jakostní bavlněné směsové tkaniny evropské výroby.Tkanina je odolná otěru, vhodná do zátěžových prostor, s dobrou stálobarevností. Výplň: molitan, polyesterové rouno.

Uchycení sedáků může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy, rypsem se sponou nebo suchými zipy.
Síla polstru je optimální pro všechny druhy židlí. Standardní síla je 7 cm. 

 

Řada Star

Polstry Star jsou standardně s obšitým lemem. Potah je z vysoce jakostní dralonové tkaniny s vynikající odolností proti vlivům světla, povětrnosti a mikroorganizmů. Dralon vlákno je pružné a měkké, alternativa k vlněným výrobkům, má nižší sklon ke žmolkování a je možné praní jen ve vlažné vodě. Žehlení není nutné, vlákno je nemačkavé. Uchycení polstrů může být pomocí tkaniček v ohybu, pevné gumy nebo rypsem se sponou za opěrkou či suchými zipy. Výplň: molitan, polyesterové rouno. Standardní síla polstru je cca 6 cm.

Tkanina je odolná otěru, vhodná do zátěžových prostor, s dobrou stálobarevností a hrubostí.

 

Možné varianty provedení polstrů

 

Jednoduchý obrácený šev Obrácený šev - štek S obšitým lemem 1 - 2 cm Uchycení suchými zipy
Kroužkové prošití Uchycení tkaničkami Uchycení ryps s posuvnou stuhou Uchycení guma
   
  Všitý zip pro sejmutí potahu Uchycení suché zipy  
Design Shoptetak.cz |