Zakázková výroba
dřevěného zahradního nábytku

Nezávazná poptávka

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.

Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.

Po odeslání Vás budeme kontaktovat nebo Vám zašleme nabídku. Snažíme se reagovat co nejrychleji. Kopie Vaší poptávky by Vám měla dorazit na Vámi zadaný email.

[Přeskočit navigaci]


Kulhánek-nábytek.cz Klasický nábytek


Co je klasický nábytek?

Klasický dřevěný nábytek je vyráběn z přírodních dřevěných materiálů a je mezi lidmi velice oblíbený, neboť dokáže přirozeně oživit leckterý zahradní kout či terasu a vytvořit pocit tepla,klidu, pohody a harmonie. Nejčastěji se klasický dřevěný nábytek vyrábí z masivu, který s venkovním prostředím perfektně ladí a zároveň ho doplňuje.

Dřevo se k výrobě klasického dřevěného nábytku používá již od nepaměti. V dnešní době se z něj vyrábí nábytek jak do interiéru, tak i do exteriéru. Tento materiál vyniká strukturou, barevností a jedinečnou kresbou. Kromě toho má řadu dalších výborných vlastností – např. disponuje dlouhou životností, zdravotní nezávadností a pronikavou vůní.

Výroba klasického dřevěného nábytku u nás

Náš zahradní klasický nábytek vyrábíme několik let z přírodně vyzrálých dubových fošen. Na rozdíl od rustikálního nábytku se nepožívají přírodní hrany, ale oříznuté fošny z obou stran. Zde je kladen větší důraz na to, aby dřevo bylo bez přírodních vad/krás (např. suky, prasklinky).

Někteří lidé preferují dřevo, tak jak vypadá od přírody, jiní zas dřevo vyspravené a čisté. Pokud tedy patříte mezi ty, kteří preferují dřevo s jeho přirozenou krásou, vyberte si raději rustikální zahradní nábytek, popř. zahradní nábytek přírodní.

Detailnější pohled na lavici, povrch je ošetřen bezbarvím olejem. 

Zahradní nábytek z masivu

A takhle vypadá sestava klasického zahradního nábytku

 Oblíbený klasický nábytek

 

5 390 Kč

(vč. DPH)

23 570 Kč

(vč. DPH)

5 490 Kč

(vč. DPH)

16 370 Kč

(vč. DPH)

3 300 Kč

(vč. DPH)

3 980 Kč

(vč. DPH)